10626571_10152797856672433_5461274959902871289_n.jpg
aaaa.jpg

F klavye grubumuz

Web tasarımı kursu 

Web Tasarım kursumuz 2 kişilik sınıflarda özel ders şeklinde derslerinizi toplam 30 saat verilmektedir.

Hafta içi ve Hafta sonu olarak gruplarımız ve isteğe bağlı saatlerde.

Genel olarak anlatılan programlarımız "HTML kodları,JOOMLA 3.2.1, isteğe bağlı diğer programlar"

Web tasarımının incelikleri ve tekniklerini öğretmeyi hedefliyoruz. Kursumuzu başarılı bir şekilde bitirdikten sonra binlerce kişiden bir adım önde olacaksınız ve iş bulma şansınız artacak…

Günümüzün ve geleceğin en önemli faktörlerinden birisi Web Sayfalarıdır. Tüm şirketler kendilerini müşterilerine Web sayfaları sayesinde tanıtmaktadır. Bu yüzden Web sayfalarının tanıtım ve pazarlama açısından önemi çok büyüktür. Yakın bir gelecekte ise Web sitesi olmayan firma kalmayacak diyebiliriz…

Web tasarımı Kursumuzda sizlere öğretmeyi amaçladığımız başlıca programlar; Adobe Photoshop ve Dreamweaver. İkisi de kendi alanında çok gelişmiş programlar olup bu programlar sayesinde en gelişmiş uygulamaları bile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Photoshop ile web sitesi ara yüzü, web sitesi yerleşimini, web sayfası menülerini ve görsellerini hazırladıktan sonra Dreamweaver ile Photoshop ile hazırlanan tasarımı web sitesine dönüştürmeyi öğreneceğiz.

Birebir özel web tasarımı kursu ile bizim amacımız size bu programları en iyi ve anlaşılır şekilde öğretmek ve sizlerin içerisinde bulunan Web Tasarım yeteneğini ortaya çıkartmaktır.

Web Tasarım Kursu Ana Başlıkları

  • Photoshop ile web sayfası arayüzü oluşturma
  • Hazırlanan web sitesi tasarımı Joomla,Html, Dreamweaver kullanarak web sitesine dönüştürme
  • HTML kodlarını ve CSS yapısını anlama
  • Flash ve Swish programı ile hareketli menüler, flash bannerlar, flash slayt animasyonlar oluşturma
  • Hosting & Domain İşlemleri
  • FTP ve Site yayınlama
  • Arama motorlarına kayıt ve optimize işlemleri (SEO işlemleri)
  • Proje Çalışmaları

Web Tasarım Kursumuzdaki Proje Çalışması ile tüm kursiyerlerimiz eğitmen kontrolünde, tamamen kendilerinin tasarlayacağı web sayfası yapacaklardır. Böylelikle kurs süresi içinde gerçek bir web sayfası hazırlayacaksınız. Kursumuzu başarılı bir şekilde bitirdiğiniz takdirde gözünüze karmaşık gelen Web sayfalarını bile yapabilirsiniz.

7 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

sincan1.jpg